homemailtoКарта сайта РУС  УKР  
CAP/CIPA в Українів Україні Registered TradeMark:  International Registration #877380, CIPAEN Inc., USA
 


Авторизація

Історії успіху Всі історії успіху >>

2007-01-17 | CIPA - оптимальна програма підвищення кваліфікації бухгалтерів в Україні
Напевно кожному підприємству в Україні потрібно підвищувати кваліфікацію своїх працівників. Особливо важливим є професійний розвиток бухгалтерського, фінансового персоналу. Про реальну віддачу від програми СІРА та професійні успіхи говорять самі сертифіковані фахівці.

Віталій Щербаков, САР, головний бухгалтер юридичної фірми "Шевченко, Дідківський і партнери", м. Київ

Я побачив тут вищий освітній рівень. Тобто, для отримання сертифікату вимоги вище, ніж, наприклад, для здобування вищої освіти. Природно, це свідчить про вищий професіоналізм. Дуже важлива характеристика програми - об'єктивність. Навчання за програмою СІРА підвищує самооцінку, дозволяє професійніше підходити до поставлених завдань.

Півненко Олена, САР, головний бухгалтер ТОВ фірма "Сіт", м. Чернігів

Наша фірма займається оптовим продажем комп'ютерної техніки. Програму СІРА я розцінюю як необхідний спосіб особистого розвитку, професійного вдосконалення. Програму я опановувала сама. Іспити я складала без відвідин курсів, в одну сесію, і мені це не здалося складним. Головний плюс програми СІРА - це, на відміну від ACCA, її доступність, але, в той же час, рівень такий же високий. Які цілі зараз переді мною? Сьогодні я отримую сертифікат САР, але тепер готуватимуся до здачі на СІРА.

Артем Овсянник, САР, фінансовий директор Центру оцінки майна і бізнес інвестицій, м. Запоріжжя

Наш Центр - це група фірм, які займаються земельними питаннями, відведенням, резервуванням і т.д. Про цю програму я дізнався ще в 2004 році. Тоді я здав перший рівень - три іспити за одну сесію. Потім пробував скласти "сіповські" іспити, але не добрав балів. Я вважаю, що це потрібно в першу чергу для себе, для перевірки свого рівня знань, щоб підтвердити їх і бути в собі упевненим. Очевидний плюс СІРА - це його русськоязичность і доступність за ціною. Тобто, навіть для тих фахівців, які не цікавляться отриманням титульного сертифікату, існує гарна нагода піти і перевірити свій рівень. І це не буде для нього невигідно. Коли я складав ще іспити в Дніпропетровську, там були навіть студенти фінансових факультетів. Це їм дуже допомагало здавати заліки у себе у вузах. Зараз я готуюся до поступової здачі іспитів вже на СІРА.

Світлана Бережна, САР, головний економіст Департаменту бухгалтерського обліку Національного банку України

Я займаюся методологією бухгалтерського обліку і знання, які дає ця програма, я б сказала, є просто безцінними. Програма СІРА надає дуже багато переваг. У нас недостатньо ще необхідної інформації, літератури, тому навчання тут дуже виручає. Звичайно, що навчання за програмою АССА — це дуже добре. Але для цього треба вільно володіти англійською мовою. Для більшості ж практикуючих бухгалтерів це не доступно. Зараз бух облік дедалі більше ускладнюється. Вчити ж одночасно ще й мову — це, здається, малоймовірна річ. Тому програма СІРА — це саме те, що треба. Професійно вести бухоблік без цього у нинішній ситуації не можна.

Світлана Малежик, САР, фінансовий менеджер юридичної фірми ТОВ "Магістр і партнери"

У цій програмі мене привернула, перш за все, можливість ознайомитися з міжнародними стандартами, з тим, як застосовувати їх на практиці. Рід діяльності нашої фірми припускає широке застосування отриманих тут навиків. І, звичайно ж, підвищення рівня. Сьогодні я ще не вирішила, чи зупинюся я на САР або піду далі, щоб здавати на СІРА. Але те, що це програма високого рівня, в цьому немає ніяких сумнівів.

Інна Бойченко, САР, фінансовий менеджер компанії "PRP Україна"

Про програму я почула від колег, коли здобувала другу вищу освіту - фінансовий менеджмент. Я відразу зацікавилася, тому що хотіла підняти свій рівень, щоб працювати в якій-небудь іноземній фірмі. Наша компанія із стовідсотково російськими інвестиціями, займається PR-послугами. Оскільки вона є великим холдингом, то вся звітність робиться на основі міжнародних стандартів. Отримані під час підготовки до екзаменів з програми СІРА знання мені стали в нагоді. Тим більше що за цим послідували і підвищення зарплатні, і кар’єрне зростання.

Юлія Горбачова, САР, головний бухгалтер ТОВ "Василь Кисіль і партнери"

Взагалі хочу подякувати організатори програми СІРА вже хоч би за те, що вони є. У наш час вона просто необхідна. Ще хочу сказати, що часто бухгалтерський хліб здається в очах багатьох працедавців якимсь дуже вже легким. Але коли вони бачать сертифікат СІРА, у них міняється погляд на нашу професію, кардинально міняється відношення до бухгалтерії. Міняється в кращий бік.

Закокина Вікторія, САР, компанія Велла Україна

У компанії працюю вже дев'ять років. Тобто, практичного досвіду накопичилося достатньо. І все одно, підтверджувати свою кваліфікацію - це необхідність нашого часу. Сертифікат САР мені дався, загалом, досить легко - я не проходила курсів, а просто склала іспит. Як кажуть, без відриву від виробництва. І я вважаю, що іспит САР бухгалтер, який має практику, може здати, не дуже напружуючись. А ось СІРА - це інша справа. Тут потрібно серйозно готуватися.

Олександр Кор, САР, м. Іллічівськ

Я представляю одеський регіон, Іллічівській маслофільтраційний завод. Знання і навички, отримані під час підготовки до іспитів, взагалі важко переоцінити. Але ще більше я вдячний за сам процес навчання, спілкування з викладачами. Я ніколи не міг погодитися з думкою, що професія бухгалтера суха і нецікава. Спілкуючись з викладачами, я ще більше зміцнився в думці, що наша професія жива і цікава. І тому мені дуже приємно було отримати сертифікат САР - свідоцтво і визнання мого професіоналізму.

Вікторія Прохорова, САР, головний бухгалтер ДП "Вітрило-Буковина", м. Чернівці

Мій сертифікат - третій в Чернівцях. Завдяки ньому оцінка мене в очах керівництва зросла як мінімум удвічі. Також зросла і моя власна самооцінка. Дуже і дуже приємно було знову відчути себе студенткою. Безсонні ночі, шпаргалки, переживання, ще і ще безсонні ночі. А потім радість від отримання сертифікату. Я дуже задоволена навчанням за програмою СІРА. Так тримати - продовжуватимемо вчитися далі.

Олена Кушнарьова, САР, головний бухгалтер ТОВ "Росан-Агро", Львів

Я представляю компанію з іноземними інвестиціями, яка входить до групи компаній "Росан". Наша продукція під маркою "Рогатинські ковбаси" відома по всій Україні. Я усвідомлювала необхідність підвищити свій фаховий рівень, переконатися у своїх знаннях, навчитися новому. Вчитися було дуже цікаво. Я вдячна організаторам програми СІРА за можливість навчатися і складати екзамен у Львові. Зараз я отримала сертифікат САР, але вже готуюсь до складання двох екзаменів на СІРА.

Ірина Сологубова, САР, головний бухгалтер ОАО "Прикарпатське експлуатаційне підприємство" м. Львів

Ірина Сологубова. Ми працюємо з чоловіком в різних компаніях, але в одній будівлі на різних поверхах. Вчитися за програмою СІРА нас надихнула наша хороша знайома, Олена Кушнарева. На заняття ми ходили всією сім'єю, удома теж вчилися разом. Наш син теж вчиться на бухгалтера. Думаємо, що скоро теж здасть на САР, а потім можливо і на СІРА.

Сологубов Олександр, САР, головний бухгалтер ДП МПК "Росана"

Олександр Сологубов. Хочу подякувати організаторам за таку програму. Працюю бухгалтером вже десять років, але за освітою я - інженер-фізик. І як би добре я не розбирався в своїй роботі, все одно іноді відчував себе невпевнено. Адже, якщо, там, де я працюю, керівництво знає мої достоїнства, то перед обличчям ринку у мене немає ані диплома, ані свідоцтва професії бухгалтера. А зараз я маю сертифікат САР. А це на сьогоднішній день - краще свідоцтво.

Відкрито реєстрацію на листопадову сесію 2018 р.

Основна реєстрація
вартість: 1550 грн
завершиться 19.10.2018 р. (18:00)
Пізня реєстрація
вартість: 1650 грн
завершиться 02.11.2018 р. (18:00)
Акція: вартість іспиту CertIFRS 1000 грн.

До завершения основной регистрации:
3 дня

Розклад листопадової екзаменаційної сесії 2018 року

23 листопада 2018 р. 9:00

24 листопада 2018 р. 9:00

25 листопада 2018 р. 9:00

26 листопада 2018 р. 9:00
Переглянути розклад

Отримано результати іспитів липневої сесії 2018 року

Управлінський облік - 1
14.08.2018
Аудит
05.08.2018
Право
06.08.2018
Фінансовий облік - 2
08.09.2018
Фінансовий облік - 1
05.08.2018
Управлінський облік - 2
13.09.2018
Податки
01.08.2018
Фінансовий менеджмент
08.09.2018
Іспит сертифікату МСФЗ
05.08.2018

З ними можна ознайомитися на ваших персональних сторінках

Новини від организаторів навчання

Приглашаем с нами успешно сдать экзамены и получить сертификат CAP!!! Литература САР и авторские материалы! Бонусное занятие, пробный экзамен! Высокий процент сдачи! Новогодние скидки!

Читати детальніше»

Тренинги и пробные экзамены САРСІРА м.Олимпийская.Опыт подготовки более 10 лет.Пособия,консультации,дополнительные материалы,-все включено в стоимость 2400 грн. за тренинг.Скидки и акции ВСЕГДА!

Читати детальніше»

Тренер с большим опытом преподавания по программе САР/СІРА подготовит к сдаче экзаменов г. Киеве. Количество мест ограничено. Запись на тренинги: + 38067 5028718; + 38095 8440599; + 38063 2499744 или bilyaze.lp@yandex.ru

Читати детальніше»

Всі новини від організаторів навчання»

Вакансії

CHI Biosilk Ukraine
"Бухгалтер первинного обліку-касир"
CHI Biosilk Ukraine
"Бухгалтер з обліку товарів"

Резюме

Мустафина Анна Валериевна
финансовый директор, консультант по учету

Менеджер
Денисова Татьяна Васильевна
финансовый директор
Пинчук Валентина Николаевна
Торговый представитель

Заместитель финансового директора, главного бухгалтера
Шутенко Оксана Васильевна
Бухгалтерское сопровождение и обслуживание (Харьков и Киев)

Наші клієнти

Співробітники цих та багатьох інших компаній обрали програму CAP/CIPA для підвищення свого професійного рівня
© 2009-2018 UEnet
© 2009-2018 CIPAEN in Ukraine
03127 м. Київ, вул. Героїв оборони, 10-А, поверх 3, кв.3