homemailtoКарта сайта РУС  УKР  
CAP/CIPA в Українів Україні Registered TradeMark: International Registration #877380, CIPAEN Inc., USA
 


Авторизація

Вакансії Всі вакансії >>

Якщо Ви являєтесь роботодавцем, ви можете залишити вакансию Вашої компанії: "Додати вакансію"

2018-07-24 | "Короткостроковий консультант"

Міжнародна організація Глобал Комьюнітіз (Global Communities)

Програма "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), шукає короткострокового консультанта:

ПОЗИЦІЯ: Короткостроковий консультант з бухгалтерського обліку для ОТГ

ПЕРІОД РОБОТИ: 9 місяців

МІСЦЕ РОБОТИ: ОТГ, які розташовані в Харківській, Дніпропетровській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській, Івано-Франківській та Тернопільській областях

РОБОЧЕ НАВАНТАЖЕННЯ: 43 фактично відпрацьованих днів

МЕТА:

Глобал Комьюнітіз (Global Communities) виконує проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) в Україні.

Цей п’ятирічний проект розпочався у 2016 році і надає допомогу лідерам новихоб’єднаних територіальних громад (ОТГ) длякращого управління ресурсами, підвищення якості комунальних послуг, стимулювання місцевої економіки та підвищення залученості громадян.

DOBRE надає консультативні послуги лідерам громад в процесі стратегічного планування із залученням громадськості у визначенні проблем, виділенні ресурсів та реалізації програм для покращення життя громади.

Мета DOBRE полягає в тому, щоб надати можливість процвітання новоствореним ОТГ, слугуючи моделлю та мотивацією для інших населених пунктів, які прагнуть об'єднатись. Однією із стратегій досягнення цієї мети є підвищення ефективності систем та процесів фінансового менеджменту в партнерських ОТГ.

Програмою DOBRE було виконано повномасштабну комплексну оцінку діяльності, процедур і процесів з управління фінансами в кожній із ОТГ-партнерів. Серед наявних недоліків, вузьких місць та прогалин проблеми з планування, формування, виконання місцевих бюджетів та організації бухгалтерського обліку були одними з найвагоміших. Було виявлено низький рівень заповнення паспортів бюджетних програм, слабка система бухгалтерського обліку та планування, а також формальне звітування. Саме тому метою даних робіт є покращення вмінь та навичок представників ОТГ з планування, складання, виконання та звітування бюджету ОТГ та налагодження системи бухгалтерського обліку. Навчальна та консультаційна програма допоможе покращити розуміння бюджетного процесу серед представників ОТГ; покращити систему бухгалтерського обліку; зосередити увагу на методологічних аспектах формування бюджету; розвинути спроможність учасників готувати необхідну документацію в рамках бюджетного процесу; знайти шляхи залучення додаткових фінансових ресурсів та їх ефективного використання для потреб місцевого розвитку тощо.

ОСНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ/КОНКРЕТНІ ЗАВДАННЯ:

DOBRE проведе відбір кандидатів, які будуть здатні забезпечити ОТГ тренінгами, консультаціями і виконувати інші завдання для покращення системи бухгалтерського обліку в обраних громадах в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Конкретні завдання для покращення бухгалтерського обліку на рівні громад:

Завдання 1. Проведення дводенних тренінгів в областях України, в яких працює програма DOBRE (Тернопільська, Івано-Франківська, Харківська, Кіровоградська, Херсонська, Миколаївська, Дніпропетровська) з питань програмно-цільового методу бюджетування, бюджетної, фінансової та бухгалтерської звітності. Часові проміжки (вересень-листопад 2018 для 1,2 когорти громад, лютий-березень 2019 – 3 когорта громад)

Опис основних кроків для виконання завдання:

a) Підготувати інформаційні матеріали для учасників тренінгів. Розробити методологію тренінгів та робочий зошит, які будуть використовуватися під час тренінгу та відображати основні його питання (частина стосуватиметься бухгалтерського обліку). Робочий зошит повинен містити набір практичних порад, рекомендацій, інструментів та шаблонів з покращення системи бухгалтерського обліку для ОТГ. Підготувати порядок денний дводенного тренінгу (частину, яка стосуватиметься бухгалтерського обліку).

Основні питання, які плануються розглядатися під час тренінгу, (перелік може змінюватися в залежності від запиту громад). Консультант відповідатиме тільки за частини, які стосуватимуться бухгалтерського обліку та звітності:

 1. Закріплення доходів та видатків за бюджетами ОТГ.
 2. Застосування програмно-цільового методу до формування та виконання бюджету ОТГ.
 3. Особливості бюджетного планування ОТГ.
 4. Звітність про виконання бюджету ОТГ (бюджетна, фінансова та бухгалтерська).
 5. Покращення системи бухгалерського обліку.

Також в ході тренінгів пропонується проведення практикуму з заповнення паспортів бюджетних програм та звітності, а також ділова гра.

b) Провести 7 тренінгів для громад-учасників програми Орієнтовна кількість учасників – 30. Обраний консультант буде використовувати широкий набір інструментів, включаючи практичні завдання та кейси в кожній частині тренінгу. Консультант також відповість на питання, підготовлені представниками ОТГ до та під час тренінгу. Тренінг буде направлений на представників фінансових підрозділів та бухгалтерії.

c) За результатами тренінгів консультант повинен прозвітувати у системі оцінки та моніторингу програми DOBRE.

Завдання 2. Надання консультаційної підтримки громадам–партнерам DOBRE (візити в громади – протягом січня- квітня 2019)

Опис основних кроків для виконання завдання:

a) Телефонна та/або он-лайн консультація щодо проблемних питань з бухгалтерського обліку протягом дії контракту (для всіх громад) з фіксацією в базі наданих консультацій.

b) Одноденні візити до громад на підставі офіційних запитів від громад–партнерів DOBRE про надання консультаційної підтримки з покращення бухгалтерського обліку (до 10 громад).

c)   Подати фінальний звіт за результатами консультацій та проведеної роботи.

Часові рамки, передбачені для виконання цього завдання, - загальний графік, і діяльність може змінюватися залежно від розкладів та наявності персоналу ОТГ, експертів DOBRE та консультанта. Короткий графік діяльності консультанта:

КООРДИНАЦІЯ ТА КОНТРОЛЬ:

Для забезпечення виконання вищезазначених завдань консультант буде:

• забезпечувати постійне спілкування / координацію з командою проекту DOBRE та
консультантами / експертами, щоб забезпечити скоординований внесок у
орієнтований на результат для представників ОТГ;

• Надавати, у відповідь на запити, всі результати роботи для перегляду, коментарів та схвалення командою проекту DOBRE;

• Проведення консультацій та брифінгів з командою проекту DOBRE у разі необхідності.

ПРОЦЕС ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ:

Глобал Комьюнітіз обиратиме консультантів відповідно до наступних критеріїв:

 • Досвід роботи та знання в сфері бухгалтерського обліку на рівні місцевого/муніципального управління.
 • Ґрунтовні знання процесів децентралізації.
 • Попередній досвід роботи (або продемонстрована здатність працювати) з ОТГ, допомога в організації громадських зборів.
 • Попередній досвід роботи з асоціаціями органів місцевого самоврядування буде перевагою.
 • Знання англійської мови на робочому рівні є бажаним.

Будь ласка, надсилайте резюме та супровідний лист з коротким описом досвіду роботи, який відповідає вимогам на цю посаду, на електронну адресуUkraineHR@globalcommunities.org, зазначивши “Консультант з бухгалтерського обліку” в темі листа до 3 серпня 2018 року.

Тільки обрані кандидати будуть запрошені на співбесіду. Довідки телефоном не надаватимуться.

Новини від организаторів навчання

Коллеги! Приглашаем на ЗИМНЕЕ обучение в компанию ТАК-ГРУП! Занятия в небольших группах, на м.Левобережная или м.Дворец Украина, лучший преподавательский состав, осенние скидки

Читати детальніше»

15 лет опыта преподавания CAP/CIPA уникальная бизнес-литература преподаватели-практики удобный график портал дистанционного обучения гибкие условия оплаты = формула сдачи экзаменов от Элькон!

Читати детальніше»

Приглашаем с нами успешно сдать экзамены и получить сертификат CAP!!! Литература САР и авторские материалы! Бонусное занятие, пробный экзамен! Высокий процент сдачи! Новогодние скидки!

Читати детальніше»

Всі новини від організаторів навчання»

Вакансії

CHI Biosilk Ukraine
"Бухгалтер первинного обліку-касир"
CHI Biosilk Ukraine
"Бухгалтер з обліку товарів"

Резюме


главный бухгалтер
Хмара Ирина Александровна
Главный бухгалтер
Лукъянчук Елена Васильевна
Головний бухгалтер
Сташевская Лариса Юрьевна
Головний бухгалтер, заступник головного бухгалтера
Шутенко Оксана Васильевна
Главный бухгалтер, бухгалтерское сопровождение и обслуживание (Харьков)
Булюк Татьяна Николаевна
Главний бухгалтер

Наші клієнти

Співробітники цих та багатьох інших компаній обрали програму CAP/CIPA для підвищення свого професійного рівня
© 2009-2024 UEnet
© 2009-2024 CIPAEN in Ukraine
03127 м. Київ, вул. Героїв оборони, 10-А, поверх 3, кв.3