homemailtoКарта сайта РУС  УKР  
CAP/CIPA в Украинев Украине Registered TradeMark: International Registration #877380, CIPAEN Inc., USA
 


Авторизация

Новости Все новости >>

2020-06-18 |

Уважаемые участники летней экзаменационной сессии!

Для уникнення поширення вірусної інфекції підчас проведення екзаменаційної сесії CAP/CIPA влітку 2020 року вводяться ТИМЧАСОВІ необхідні зміни у процедурі проведення іспитів:

 1. При реєстрації, очікуванні запрошення в аудиторії, та в аудиторіях кандидати повинні уникати скупчення та дотримуватися безпечної дистанції.
 2. Кандидати та адмініструючий персонал на території екзаменаційного центру повинні бути ОБОВ’ЯЗКОВО В ЗАХИСНИХ МАСКАХ або респіраторах як під час реєстрації, так і під час іспиту.
 3. Допуск кандидатів до реєстрації на іспит та до складання іспиту можливий лише після проходження температурного скринінгу та перевірки ознак респіраторного захворювання (нежить, кашель, задишка тощо). У випадку наявності у кандидата температури вище 37,2C та ознак респіраторного захворювання – складається відповідний акт та передається в Екзаменаційну мережу, що свідчитиме про відсутність кандидата на екзамені з поважних причин.
  Якщо температура тіла понад 37,2C є для кандидата нормою, радимо завчасно звернутися до свого сімейного лікаря та отримати відповідну довідку, яка це підтверджує. Отримана довідка буде розглядатися визначеним для проведення температурного скринінгу працівником, який перевірить симптоматику того чи іншого захворювання згідно довідки та ухвалить рішення – допускати до іспиту чи ні.
 4. При ідентифікації кандидатів, паспорти слід показувати в розгорнутому вигляді, тримаючи в руках. За потреби, адмініструючий персонал може попросити кандидата зняти на кілька секунд маску (на затриманому подиху).
 5. При реєстрації перед іспитом рекомендується користуватися особистими ручками.
 6. В якості карантинного виключення з правил, під час іспиту кандидатам дозволяється тримати на робочому місці, окрім екзаменаційних матеріалів та паспорта, запасну маску, антисептик/санітайзер та прозору пляшку з питною водою. Рекомендується брати з собою просту негазовану воду; через необхідність забезпечення санітарного режиму Екзаменаційна мережа НЕ буде забезпечувати питну воду, разові стакани і організовувати місця для споживання води.
 7. Кандидатам дозволяється пити воду підчас написання іспиту НЕ виходячи з аудиторії, якщо це не буде заважати іншим.
  Рекомендуємо перед заходом до аудиторії відвідати санітарну кімнату та помити руки або обробити їх антисептиком. Звертаємо Вашу увагу, що на вході до аудиторії, в якій проводитиметься іспит, буде організовано місце для обробки рук антисептиками.
  На робочих столах та інших поверхнях в аудиторіях проводитиметься очищення і дезінфекція спеціальними розчинами. Аудиторії, в яких проводитимуться іспити, перед початком іспиту будуть провітрюватися не менше 30 хв. Під час екзамену, за сприятливих погодних умов, будуть відкриті вікна.

Шановні кандидати, дотримання цих простих вимог слугує одночасно і вашому і нашому захисту!

Новости от организатров обучения

Коллеги! Приглашаем на ЗИМНЕЕ обучение в компанию ТАК-ГРУП! Занятия в небольших группах, на м.Левобережная или м.Дворец Украина, лучший преподавательский состав, осенние скидки

Читать подробнее»

Опыт подготовки по международным сертификатам с 2006г. Профессиональные преподаватели-практики. Удобное месторасположение - м.Олимпийская. Обязательная проверка домашних заданий,авторские дополнительные материалы

Читать подробнее»

Вебинары (онлайнт занятия) на сертификат CAP/CIPA с 13-17 сентября 2014 года.

Читать подробнее»

Все новости от организаторов обучения»

Вакансии

CHI Biosilk Ukraine
"Бухгалтер первичного учета-кассир"
CHI Biosilk Ukraine
"Бухгалтер по учету товаров"
Группа компаний (производство, торговля, аренда, услуги)
"Главный бухгалтер Управляющей компании"

Резюме

Скрябина Юлия Олеговна
Главный бухгалтер, бухгалтер с функциями главного
Середа Юрий Андреевич
Фінансовий Директор
Романовская Татьяна Романовна
Финансовый контролер, финансовый директор
Кобыльченко Роман Олегович
Главный бухгалтер
Литвинюк Ирина Владимировна
менеджер, экономист
Лищинская Алена Сергеевна
бухгалтер, аудитор, финансист
Агневщиков Юрий Анатольевич
Специалист отдела аудиту, внутренний аудитор, помощник аудитора
Коханов Вячеслав Викторович
Директор Компании, Директор по развитию

Наши клиенты

Сотрудники этих и многих других компаний выбрали программу CAP/CIPA для повышения своего профессионального уровня
© 2009-2020 UEnet
© 2009-2020 CIPAEN in Ukraine
03127 г. Киев, ул. Героев обороны, 10-А, этаж 3, кв. 3

тех.поддержка: webmaster@capcipa.biz